За кольором очей можна визначити талант людини

Дослідники з Університету Луїсвіль експериментальним шляхом здобули ряд доказів того, що здібності і талант кожної людини залежать безпосередньо від кольору його очей.

До даного дослідження вченими було залучено кілька тисяч людей різної статі з блакитним кольором очей. В ході експерименту експертами був зроблений висновок про те, що блакитноокі люди набагато успішніше реалізували в життя намічені ними плани, домоглися високих досягнень і соціального статусу, ніж люди з іншим кольором очей

Також серед темнооких людей, як виявилося, набагато менший відсоток тих, хто задоволен своєю кар'єрою і життям в цілому. Блакитний колір очей, на думку вчених, свідчить про те, що їх володарі наділені талантом і гарними здібностями в певній галузі.

За словами американських дослідників, очі волошкового кольору притаманні людям з високими інтелектуальними нахилами. Блакитнооким людям краще дається навчання та освоєння важких професій, особливо великих успіхів вони домагаються в академічному навчанні, частіше, ніж інші, стають дослідниками, вченими.

У блакитнооких часто непогано розвинене стратегічне мислення. Вони, як правило, обдаровані творчими здібностями, легко завойовують серця у представниць протилежної статі. Володарі блакитних очей частіше за інших досягають успіхів у спорті, особливо хокеї і гольфі.

На сьогоднішній день вчені не знайшли достатньої кількості фактів, щоб дати пояснення відкритого ними феномену. Задача ускладнюється тим, що колір людських очей хоч і передається спадково, але є результатом досить складних генетичних комбінацій, і, як правило, проявляється не через одне покоління, а через декілька.