Отзывы 0
Записаться на прием

Отзывы

Оксана Каніщук

23.01.17

Хочу подякувати усьому медичному персоналу "Подільського Центру Зору" за високий професіоналізм та материнську турботу до своїх пацієнтів!!! Сказати, що я задоволена результатом та сервісом- це не сказати нічого. Переступивши поріг клініки Ви потрапляєте до чудових обдарованих спеціалістів. Відчувається хороша атмосфера в колективі професіоналів, тут кожен знає і вміє допомогти. Їхні руки та очі в поєднанні з високотехнологічним обладнанням дають нам змогу справді бачити по-новому!!! Я не могла подумати, що кольори та світ навколо такі красиві!!! В клініці настільки все злагоджено і чітко, за що окрема вдячність керівництву:Головному лікарю-Цааві Олександру Миколайовичу!!! Дуже дякую всім Вам, дорогі працівники "Подільського Центру Зору", дякую всім чия робота непомітна для ока пацієнта!!! Пройшовши ексимер-лазерну корекцію зору у Вашому Центрі, хочу щиро, сердечно подякувати лікарю-офтальмологу Кривов'язу Сергію Олександровичу за увагу, турботу, вміння працювати з пацієнтом!!! Приємно коли лікар може створити атмосферу взаємодовіри та впевненості, що буде досягнуто найкращого результату. Це лікар, який з першого візиту викликав довіру та повагу! Після консультації я не вагалась, що оперуватимусь у нього і не помилилась!!!!! Дякую Вам, за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнта!!!!! Бажаю всім працівникам " Подільського Центру Зору "здоров'я, наснаги у Вашій нелегкій роботі, нехай Вас завжди супроводжує гарний настрій!!!!!Ви робите Велику справу!!! Процвітання Вам і здобутків, розвитку та не зупинятись на досягнутому,вдячних пацієнтів, адже вони- результат Вашої праці!!!! Зичу успіхів та нових звершень в 2017 році!!!!!!!

Ivantsova Julia

03.12.16

Дякую Сергію Олександровичу за відновлення мого зору. Сьогодні лише другий день,а я із сліпою курочки стала зоркім орлом. Це неймовірно. Клініка чудова. Приємна та спокійна атмосфера. А головне - це отримання відповідей на всі запитання і виділення максимум часу для кожного.

Natasha Zamyatina

29.10.16

Дуже вдячна персоналу! Спонтанно наважилась на корекцію зору! Ходила в лінзах - мала -6,5. Три місяці позаду і сьогодні бажу одиницю! Лінзи в смітнику) (на роботу вийшла вже через 10 днів) Приємний колектив. Окрема вдячність лікарям, з якими контактувала - Кривов'язу Сергію Олександровичу (!!!!!!) та Цааві Олександру Миколайовичу! Бажаю вас процвітання, розширення клініки і вам всім міцного здоров'я!!! Чернівці.

Nataliia Slepchenko

05.10.16

Дуже вдячна за кваліфікованих лікарів, за вдало проведене оперативне втручання! Процвітання вам!

Ксюша Шарапова

16.05.16

Спасибо докторам! Были проблемы со зрением (в последние пару лет зрение сильно упало так как работа - за компьютером, отдых - за компьютером или планшетом). Начала постоянно щуриться и сложно было фокусироваться. Когда поняла что точка невозврата преодолена - немедленно обратилась в подольский центр зрения. Прошла диагностику было что-то около - 2. Очки или линзы не мой вариант поэтому сделала коррекцию. Сама не ожидал что все так быстро пройдет. Теперь мои глаза зоркие аки орлиные))) Еще раз благодарю докторов, особенно Сергея Кривовяза!

Роман

14.04.16

Делал у них коррекцию. Все сделали как надо - результатом доволен. Толково делают свою работу.

Элементы 1—6 из 6.
ВАШ ОТЗЫВ
icon
icon
icon
Оставить отзыв

Видео отзывы

Харитончук Елена, лечение
катаракты.

Балинская Виктория, лечение близорукости.

Екатерина Громова, лечение близорукости.

Геннадий, лечение
близорукости.

Видео отзыв

Видео отзыв

Видео отзыв

Видео отзыв

Врачами было проведено
6072
успешных операций

×
Витреоретинальная хирургия

×
Диагностика органов зрения

×
Другие операции

×
Лазерные методы лечения

×
Хирургия глаукомы


×
Хирургия катаракты

×
Эксимер-лазерная коррекция зрения

×
Вітреоретинальна хірургія

×
Діагноска органів зору

×
Ексимер-лазерна коррекція зору

×
Інші операції

×
Лазерні методи лікування

×
Хірургія глаукоми

×
Хірургія катаракти

×

Ваше письмо отправляется

Студия лазерной коррекции